217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Elegáns hölgy agárral

899. Elegáns hölgy agárral

Sévres, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, talpon máz feletti kék jelzet, masszába nyomott bélyegzővel és 5051-es formaszámmal

m: 24,6 cm