217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Szivarvágó

871. Szivarvágó

osztrák, 20. sz. eleje, szürkefém öntvény, festett részekkel, mozgó szerkezettel, kis felületi kopással, jelzés nélkül

m: 18,5 cm