217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1084. Cukordoboz

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "SZI" mesterjegy, négy öntött lábon álló, ovális, bordázott forma, belül aranyozott, lába javított

423,4 g; 11*14,5*10 cm