217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tál

946. Tál

Kína, déli Szung dinasztia, 13. sz., szeladonmázas kőcserép, lótuszvirág motívummal, kopott

d: 15,5 cm; m: 7 cm