217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Úti íróasztal (Papeterie)

1034. Úti íróasztal (Papeterie)

francia, 1900 körül, rózsafa, intarziás díszítéssel, belsejében egy rekesszel, bársony borítású felújítandó írólappal, 2 tintatartó üveggel (sérült), 1 db kulccsal, jelezve a zárban: Alf. Gironx Paris

11*17,5*14,5 cm (csukva), 14,5*23*17,5 cm (nyitva)