217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Hölgy kottával

895. Hölgy kottával

német, Frankenthal, 19. sz., festett, aranyozott porcelán, talpán máz alatti kék jelzet, apró sérülésekkel

m: 22 cm