217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kínáló

1093. Kínáló

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Eduard Friedmann mesterjegy, három öntött lábon álló öblös tál, áttört, szecessziós nőszirom díszítéssel, apró sérüléssel

456,6 g; 33,5*29,5*9 cm