217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tányér VÉDETT - NO EXPORT

882. Tányér VÉDETT - NO EXPORT

Herend, 19. sz. vége, Waldstein mintás, festett porcelán, Ferenc József magyar koronás monogramjával, talpán máz alatti kék jelzet és 1899 évszám, masszába nyomott gyári bélyegző, 1898-as dátummal, pereme restaurált

d: 28 cm