882. Tányér VÉDETT - NO EXPORT
Herend, 19. sz. vége, Waldstein mintás, festett porcelán, Ferenc József magyar koronás monogramjával, talpán máz alatti kék jelzet és 1899 évszám, masszába nyomott gyári bélyegző, 1898-as dátummal, pereme restaurált
d: 28 cm