217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Váza pár

856. Váza pár

osztrák, 19. sz. második fele, rubinpácolt, csiszolt üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, sérült

m: 14,9 cm