217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Pisztoly

1016. Pisztoly

19. sz. közepe, elől töltős, csappantyús, jelzett: F. Steskalin Wien", faragott diófa ágyazat, elsütő szerkezete vésett díszítéssel

h: 41 cm