898. Harlequin és Kolumbina (az orosz balett karnevál figuracsoportból)
Meissen, 1914 körül (Paul Scheurich modellje), festett porcelán, alján kék kardos jelzettel, karcolt D, 287 és masszába nyomott 58-as számmal, kis sérüléssel
m: 27 cm