217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Harlequin és Kolumbina (az orosz balett karnevál figuracsoportból)

898. Harlequin és Kolumbina (az orosz balett karnevál figuracsoportból)

Meissen, 1914 körül (Paul Scheurich modellje), festett porcelán, alján kék kardos jelzettel, karcolt D, 287 és masszába nyomott 58-as számmal, kis sérüléssel

m: 27 cm