217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Ékszertartó láda

1035. Ékszertartó láda

Itália, 19. sz. első fele, feketére pácolt fa, aranyozott bronz lábakon, márvány intarzia (pietra dura) betétekkel, kulccsal, sérült

27*34*26 cm