217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Fedeles edény

953. Fedeles edény

Kína, 18. sz. második fele, festett porcelán, majom formájú tengeri lelet, üledékes lerakódással, teteje pótlás, sérült

m: 19 cm