217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1057. Cukordoboz

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Spíró Béla mesterjegy, négy öntött lábon álló öblös, kalapált test, rózsás tetődísszel, perem javított

344,2 g; 10,5*14,5*12,5 cm