1045. Kupa
német, 19. sz. második fele, ezüst palást és ezüstözött talplemez és billenő tető, duplafalu belső rész, plasztikus, vésett, poncolt díszében mulatozó társasággal, felső peremen töredékes áldomás, szöveg, csiszolt csont füllel, jelzet nélkül, kis sérüléss
Btto: 804 g; m: 24 cm