217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1048. Gyertyatartó pár

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "S.H" mesterjegy, vésett, poncolt tagoló gyűrűkkel, apró sérüléssel

601,2 g; m: 29 cm