1048. Gyertyatartó pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "S.H" mesterjegy, vésett, poncolt tagoló gyűrűkkel, apró sérüléssel
601,2 g; m: 29 cm