217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1059. Cukordoboz

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "FS" mesterjegy, ovális test, plasztikus bivaly figurával, hólyagos oldaldísszel, belül aranyozva, kis sérüléssel

227,5 g; 9*14*12 cm