217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Falikép

974. Falikép

Kína, 19. sz., festett, szövött, részben aranyszállal hímzett selyem, bordűrje későbbi kiegészítés a 20. századból, kis sérüléssel

285*289 cm