217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Lányka büsztök

904. Lányka büsztök

Bécs, 1837, festett, aranyozott porcelán, máz alatti kék jelzettel, egyik talpon masszába nyomott 37-es szám, egyiken kis restaurálással

m: 12-12,5 cm