217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Európa elrablása

901. Európa elrablása

Kister, Passau, 20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, talpon máz feletti kék jelzet, karcolt 5093-as formaszámmal, restaurált és apró sérülésekkel

m: 24,5 cm