217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Fűszertartó pár

1096. Fűszertartó pár

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "KP mesterjegy, "HE" vésett monogrammal, apró sérüléssel

45,7 g; 3*5,3 cm