217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Almaszüretelők

894. Almaszüretelők

Meissen, 19. sz., Johann Joachim Kandler és Friedrich Elias Meyer modellje (1753), festett porcelán, máz alatti kék jelzet, 1998 karcolt formaszám, sérült és részben restaurált

m: 26 cm