217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Lovagló pálca

1089. Lovagló pálca

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 900-ezrelékes ezüst, "HF" mesterjegy, díszkalapált felülettel, cseresznyefa nyéllel, vég szerelék hiány

h: 81 cm