217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Peszachi tál

1042. Peszachi tál

magyar, 1910 körül, festett, aranyozott porcelán, Dávid csillaggal, "Jövőre Jeruzsálemben" héber felirattal, virág dísszel, talpán: "Magyar Ipar Szt. Lőrincz" bélyegzővel, 51Z1 számozással,, kis kopással, szerepelt Raj Tamás árverésén Judaika, 2009. 12. 0

d: 36 cm