217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kard tokkal

1010. Kard tokkal

svéd típusú, 19. sz., fa markolat, sárgaréz fogó, jelzett penge: "J. W. AIG II." és tok: "Jn. Ds. A9 No. 7." bojttal

h: 108 cm