217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Rokokó figura pár

902. Rokokó figura pár

Nymphenburg, 19. sz. vége, festett porcelán, talpakon máz alatti masszába nyomott jelzettel, formaszám: 3891, kis sérüléssel

m: 13 - 13,5 cm