1211. Gyűrű
20. sz. második fele, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, kék zománccal, 1 db nagyobb, modern csiszolású briliáns cca. 0,4 ct és 6 db kisebb briliánssal cca. 0,48 ct, (M1-M2, W-TCr, P3) díszítve, apró sérüléssel
12,1 g