1013. Kard tokkal
svéd típusú, 19. sz., fa markolat, sárgaréz kézvédő, jelzett tok: "1. T. 2. No. 177." és acél penge: "ALK A. F. 4/K. 8. No. 166" bojttal
h: 109 cm