217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kard tokkal

1013. Kard tokkal

svéd típusú, 19. sz., fa markolat, sárgaréz kézvédő, jelzett tok: "1. T. 2. No. 177." és acél penge: "ALK A. F. 4/K. 8. No. 166" bojttal

h: 109 cm