217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kínáló

1047. Kínáló

magyar(?), 19. sz. második fele, ezüst talapzat ismeretlen jegyekkel, színezett, csiszolt, köszörült, aranyozott üveg, fedél hiányzik

m: 18 cm