217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Monstrancia

879. Monstrancia

19. sz. második fele, tűzaranyozott sárgaréz, színes üveg kőutánzatokkal, gyémánt csiszolású hegyikristállyal és gránát kövekkel, vésett és poncolt díszítéssel,, talp későbbi kiegészítés, kis sérüléssel

m: 38,2 cm