217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tintatartó

900. Tintatartó

Bécs, 1846, festett, aranyozott porcelán, talpán masszába nyomott jelzettel és 846, 38, 5 számozással

m: 19,5 cm