217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Fogvájótartó

1097. Fogvájótartó

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, özv. Wágner Györgyné mesterjegy (1930-után)

42,6 g; h: 10 cm