217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1055. Gyertyatartó pár

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Eduard Steiner mesterjegy, füles váza alakú szár, gépi vésett díszítéssel

706 g; m: 35 cm