217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Mária a gyermekkel

874. Mária a gyermekkel

német, 20. sz. eleje, festett porcelán kegykép, domborított, poncolt ezüst keret, 1888 - utáni német és 1872 - 1902 közötti bécsi behozatali jellel, Wilhelm Binder mesterjeggyel, vésett: 1883 - 1908 június 5. évszámmal, faragott fa keretben

27,2*22 cm