217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Dísztál pár

915. Dísztál pár

Znaim, 1890 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, alján masszába nyomott bélyegzővel: "Z. 1413", egyik perem restaurált

d: 32 cm