217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Csokoládés csésze és alj

892. Csokoládés csésze és alj

cseh, Karlsbad, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján, a csészén "J. Weiner" szignóval

m: 7,5 cm; d: 13,5 cm