217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Lőportartó

1031. Lőportartó

Balkán (?), 19. sz., szaru, átfűrészelt, vésett sárgaréz, ezüst és fém rátétekkel, kis sérülésekkel

h: 31,5 cm