217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Mosdótál

927. Mosdótál

Schütz Cilli, 19. sz. vége, mázas porcelánfajansz, talpán masszába nyomott bélyegzővel és 811, 16A formaszámmal, restaurált, talp sérült

52*42,5*23,5 cm