217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Névjegytálca

1094. Névjegytálca

német, 1900 körül, 1902-1922 közötti prágai behozatali jellel, hold koronás és ismeretlen fémjellel, 800-ezrelékes ezüst, préselt, füles, szecessziós forma, kis sérüléssel

113,7 g; 23,3*14 cm