916. Kaspó
Zsolnay-gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, áttört díszítéssel, jelezve az alján: máz feletti öttornyos jelle, formaszám: 3835, kis sérüléssel és kopással
d: 33 cm; m: 29 cm