217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1046. Cukordoboz

Bécs, 1850, 13-latos antik ezüst, belül aranyozva, kopott mesterjegy, négy rokályos lábon álló téglatest, hólyagos díszítéssel, vésett, poncolt, virágos és kagylós motívumokkal, kis sérüléssel

Br.: 513,8 g; 14*15*12 cm