217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tekercskép

988. Tekercskép

Japán, 19. sz. vége, lavírozott tus, papír, sasmadár ábrázolással, selyemre kasírozva, csont végekkel, j.j.l.

47,5*129,5 cm