855. Fedeles asztalközép
osztrák, 19. sz. vége, matt, kék kalcedon üveg, tusfestett és aranyozott díszítéssel, ezüstözött réz talpazattal, ezüst tetődíszén bécsi Hivataljel
m: 29 cm