217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Fedeles asztalközép

855. Fedeles asztalközép

osztrák, 19. sz. vége, matt, kék kalcedon üveg, tusfestett és aranyozott díszítéssel, ezüstözött réz talpazattal, ezüst tetődíszén bécsi Hivataljel

m: 29 cm