217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kávéskanálkészlet, 6 személyes

1098. Kávéskanálkészlet, 6 személyes

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, halvány aranyozás nyomával, Teodor Baum mesterjegy, angyalfejes nyelek, dobozzal

53 g; h: 11,5 cm