1098. Kávéskanálkészlet, 6 személyes
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, halvány aranyozás nyomával, Teodor Baum mesterjegy, angyalfejes nyelek, dobozzal
53 g; h: 11,5 cm