217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyűrű

1204. Gyűrű

20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjel, 14 k sárga arany, karmos foglalatban ovális csiszolású, fűzöld smaragd, cca. 0,4 ct és 6 db apró briliáns cca. 0,06 ct díszítéssel

1,9 g