1204. Gyűrű
20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjel, 14 k sárga arany, karmos foglalatban ovális csiszolású, fűzöld smaragd, cca. 0,4 ct és 6 db apró briliáns cca. 0,06 ct díszítéssel
1,9 g