883. Tál VÉDETT - NO EXPORT
Herend, 1870, Waldstein mintás, festett porcelán, Ferenc József magyar koronás monogramjával, talpán máz feletti kék jelzettel és kézi felirattal, 870-es számozással, sérült
27,6*19 cm