217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tál VÉDETT - NO EXPORT

883. Tál VÉDETT - NO EXPORT

Herend, 1870, Waldstein mintás, festett porcelán, Ferenc József magyar koronás monogramjával, talpán máz feletti kék jelzettel és kézi felirattal, 870-es számozással, sérült

27,6*19 cm