217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyűrű és medál

1206. Gyűrű és medál

egyedi formaterv, 20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjellel,14 k ródiumozott fehérarany, karmos foglalatban 12 db intenzív színű, ovális csiszolású drágakő (rubin, zafír, smaragd, ametiszt, citrin), cca. 3 ct, 26 db briliánssal, cca. 0,35 ct (M1, W-TCr

8,8 g