1206. Gyűrű és medál
egyedi formaterv, 20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjellel,14 k ródiumozott fehérarany, karmos foglalatban 12 db intenzív színű, ovális csiszolású drágakő (rubin, zafír, smaragd, ametiszt, citrin), cca. 3 ct, 26 db briliánssal, cca. 0,35 ct (M1, W-TCr
8,8 g