217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Váza

975. Váza

Japán, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, vörös-kék imari dekorral gazdagon díszítve, jelzés nélkül

m: 43 cm