217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Pecsétnyomó, 2 db és karkötő

1037. Pecsétnyomó, 2 db és karkötő

magyar, 19. sz. vége, bronz, a Diószegi Szabó család címerével és JK, SK és RS monogrammal, a család festett címerével, akvarell, papír: 200*120 mm, karkötő: ebonit, ezüst rátét, SK monogrammal és zárral

pecsétnyomók m: 4 és 8,5 cm