1207. Nyakék
USA (?), 20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k aláütéssel ellátva, 14 k finomsághoz közeli arany szövött szalag, nyelves záródással, biztosító nyolcassal
45,6 g; h: 39 cm